Gembird WM-70F-03 TV wall mount (fixed), 37 -70 (35 kg) Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: WM-70F-03
- Saadavus: 5
-
9€
Gembird WM-70F-03 TV wall mount (fixed), 37”-70” (35 kg) Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 590 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird wm-70f-03 tv wall mount fixed, 37 -70 35 kg gembird, wm-70f-03, gembird, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

